KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14624367
nr 1462 4367
Henry Unger
(f. 1945), Sverige
Signerad, blandteknik, 43x36, yttermått inklusive ram: 62x54 cm
Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
måndag 25 april 2022
kl 20:13:38
Henry Unger
Läs mer om Henry Unger