KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14624367

nr 1462 4367

Henry Unger

(f. 1945), Sverige

Signerad, blandteknik, 43x36, yttermått inklusive ram: 62x54 cm

Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

måndag 25 april 2022
kl 20:13:38

Henry Unger

Läs mer om Henry Unger